Wizyta adaptacyjna

Psi fryzjer po raz pierwszy

Pielęgnacja powinna być przyjemnością dla pieska, a same zabiegi komfortowe i spokojne. Jeżeli piesek nie był nigdy wcześniej u groomera, wszystko jest dla niego nowością, bez względu na to czy jest jeszcze kilkumiesięcznym szczeniaczkiem, czy dorosłym pieskiem. Niektóre psy reagują na pierwszą pielęgnację merdaniem ogonkiem – inne stresem. Tego stresu chcemy im zaoszczędzić, dlatego zachęcamy do odbycia bezpłatnej wizyty adaptacyjnej.
Taka wizyta polega na przyjściu w odwiedziny z pieskiem, aby ten zapoznał się zarówno z miejscem, w którym będzie robiony na bóstwo, jak również z osobą groomera. W czasie wizyty zapoznawczej, nie są wykonywane żadne zabiegi, a jedynie oswajanie pieska z nowym doświadczeniami.
Zależy nam, aby piesek dobrze kojarzył wizytę u psiego fryzjera, dlatego w tym czasie bawimy się z nim oraz przekupujemy smaczkami. Sprawdzamy również jak reaguje na poszczególne czynności związane z pielęgnacją:
  • Jak zachowuje się w wannie – na sucho bez mycia.
  • Jak reaguje na suszarkę i odgłosy suszenia.
  • Jeżeli piesek będzie strzyżony maszynką, jak reaguje na dźwięki maszynki.
Każdy sprawdzian nagradzamy smakołykiem, w celu stworzenia pozytywnego wspomnienia, co daje znakomite efekty przy pierwszym strzyżeniu psa. Dzięki temu, przy kolejnej – już właściwej wizycie – piesek wie z czym ma do czynienia, a dzięki dobrym doświadczeniom, lepiej odbiera zabieg, co bezpośrednio przekłada się na jego komfort oraz spokój.
Wizyta adaptacyjna, jest również ważna dla właściciela, ponieważ poznaje on salon oraz dowiaduje się wielu istotnych informacji na temat swojego pieska i jego pielęgnacji na codzień. W trakcie takiej wizyty przeprowadzamy wywiad z właścicielem, dzięki któremu poznajemy historię pieska, jego charakter, to czego lubi a czego nie oraz czy ma jakieś schorzenia, alergie czy rzeczy na które należy zwrócić szczególną uwagę.
Wizyta adaptacyjna jest bezpłatna i trwa około 20 minut.
Umów swojego pieska na wizytę

Adres:

Powstańców Śląskich 49
01-355 Warszawa
Bemowo

» Zobacz w Google Maps «

Godziny otwarcia:

pon – pt
10 – 18
sb
10 – 14
W naszym salonie można płacić kartą, zbliżeniowo oraz gotówką.