Odżywianie sierści

Włos jak z reklam

Piękna i lśniąca sierść to nie tylko powód do dumy zarówno psa jak i jego właścicieli. Prawidłowo odżywiony włos dłużej utrzymuje czystość, a odżywki nawilżają skórę dzięki czemu ta również pozostaje w lepszej kondycji, nie łuszczy się oraz nie sypie.
Maski odżywiające sierść psa wzmacniają ją, nadają połysku lub matowią – w zależności od naturalnych predyspozycji pieska i struktury sierści. Psy mają różne typy sierści i dla każdego jej typu właściwe są inne odżywki oraz kosmetyki. Odpowiedni wybór preparatów, wzmacnia włos dzięki czemu piesek na prawdę prezentuję się jak milion dolarów.
Prawidłowe odżywienie włosa, pomaga również przygotować go do dalszej pielęgnacji psa. Kosmetyki układają włos pod strzyżenie psa, ułatwiają jego trymowanie czy wyczesywanie, a nawet pomagają przy rozbijaniu skołtunionej czy sfilcowanej sierści!
Tak przygotowana sierść psa, ułatwia pracę groomerowi zarówno w czasie suszenia jak i strzyżenia, przez co cały zabieg pielęgnacji psa staje się szybszy oraz przyjemniejszy.
Umów swojego pieska na wizytę

Adres:

Powstańców Śląskich 49
01-355 Warszawa
Bemowo

» Zobacz w Google Maps «

Godziny otwarcia:

pon – pt
10 – 18
sb
10 – 14
W naszym salonie można płacić kartą, zbliżeniowo oraz gotówką.